به گزارش خبرگزاری ، ادن اِزار که در سال 2012 از لیل فرانسه به چلسی پیوست و با بازی‌های درخشان خود در این تیم لندنی اکنون جزو برترین فوتبالیست‌های حال حاضر جهان به شمار می‌رود، شایعه پیوستنش به رئال مادرید در تابستان پیش‌رو به شدت بر سر زبان‌هاست. اگر این اتفاق بیفتد رویارویی هافبک 28 ساله آبی‌پوشان لندنی با لیونل مسی، فوق‌ستاره بارسلونا جذاب خواهد شد، بازیکنی که ازار برای او احترام خاصی قائل است.

هافبک بلژیکی چلسی در گفت‌وگو با روزنامه بلژیکی «HLN» وقتی خبرنگار این روزنامه تصویری از وی و لیونل مسی (تصویر زیر) را نشان وی داد و نظرش را در خصوص تصویر مدنظر جویا شد، گفت: این کیست؟ بهترین بازیکن‌های تمامی ادوار؟ البته تنها یک نفر بهترین بازیکن تاریخ است و آن لیونل مسی است! پسر بزرگ من شدیداً طرفدار لیونل است. مسی بازیکن خاصی است. من و فرزندانم به طور مرتب بازی بازیکنان بزرگی همچون مسی، کریستیانو رونالدو و نیمار را تماشا می‌کنیم.

ازار که به او لقب «مسی کوچک» هم داده‌اند، تا ماه ژوئن 2020 با چلسی قرارداد داد و هنوز تمایلی به تمدید قراردادش نشان نداده است. او تا کنون چند بار در مصاحبه‌های خود از علاقه‌اش برای پیوسن به رئال مادرید سخن گفته است.

ادن اِزار تا کنون در 326 بازی برای چلسی به میدان رفته و 101 گل نیز به ثمر رسانده است.

انتهای پیام/

 Source link